Pokrývač BrnoPokrývač Brno.

Pokrývačské práce provádíme v Brně a na jih od Brna až po Hodonín.

POKRÝVAČSKÉ PRÁCE PROVÁDÍM JIŽ 30 LET. 15 ROKŮ JSEM PRACOVAL VÝHRADNĚ POD PAMÁTKOVÝM ÚŘADEM A PODÍLEL SE NA OPRAVÁCH PAMÁTEK A TO I PRVNÍ TŘÍDY. COŽ SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT ZDE NA TOMTO ODKAZE OPRAVY PAMÁTEK, KDE JSEM TAKÉ VYSTAVIL I SMLOUVY Z TÉTO DOBY. POKUD CHCETE MÍT PROVEDENOU OPRAVU STŘECHY ČLOVĚKEM, KTERÝ OPRAVOVAL I KOSTEL ZE 13 STOLETÍ TAK MĚ KONTATUJTE.

Pokryjeme Vám střechu každou krytinou, která je na trhu, ale také provedeme opravu vaši stávající střechy. Pokud se chcete podívat na ukázky střešních krytin tak klikněte pokrývač krytina.Z pokrývačských prací u nás můžete objednávat veškeré práce.

Na námi provedené pokrývačské práce poskytuji plnou záruku. Provedeme Vám také tesařské práce. Můžete si u nás objednat opravu komínu, veškeré výškové nátěry prováděné horolezeckou technikou a to vše v rámci jedné stavby.

U veškerých prací jsem osobně přítomen a zaručuji se, že bude zvolena ta nejlepší a nejlevnějši technologie. Veškeré kontaktní údaje a obědnávkový email naleznete pod tlačítkem email a kontakt Na spolupráci s vámi se těší Spurný Jaroslav.

Pokrývač Brno