ZPĚT NA OPRAVY STŘECH BRNO

Pokrývač Brno, opravy komínů Brno

Pokrývač Brno

Pokrývačské práce provádíme v Brně a na jih od Brna až po Hodonín.

POKRÝVAČSKÉ PRÁCE PROVÁDÍM JIŽ 30 LET. 15 ROKŮ JSEM PRACOVAL VÝHRADNĚ POD PAMÁTKOVÝM ÚŘADEM A PODÍLEL SE NA OPRAVÁCH PAMÁTEK A TO I PRVNÍ TŘÍDY.

Pokryjeme Vám střechu každou krytinou, která je na trhu, ale také provedeme opravu vaši stávající střechy.Z pokrývačských prací u nás můžete objednávat veškeré práce. Na námi provedené pokrývačské práce poskytuji plnou záruku. Provedeme Vám také tesařské práce. Můžete si u nás objednat opravu komínu, veškeré výškové nátěry prováděné horolezeckou technikou a to vše v rámci jedné stavby.

Opravy komínů Brno

Opravy komínů provádíme v Brně a na jih od Brna až po Hodonín.

Opravy komínů provádím bez lešení, plošin a pod. Provádím bourání a stavbu nových komínů. Omítání komínů stavebním lepidlem a přidáním perlinky pro zpevnění. Provádím opravy komínových hlav, spárování komínového zdiva, výměnu plechového olemování komínu. Z oprav na komínech provádím vše. Na námi provedené zednické opravy komínů poskytuji plnou záruku. Provedeme Vám také tesařské práce. Můžete si u nás objednat opravu komínu, veškeré výškové nátěry prováděné horolezeckou technikou a to vše v rámci jedné stavby. U veškerých prací jsem osobně přítomen a zaručuji se, že bude zvolena ta nejlepší a nejlevnějši technologie. Veškeré kontaktní údaje a obědnávkový email naleznete pod tlačítkem email a kontakt Na spolupráci s vámi se těší Spurný Jaroslav.

Nátěry střech Brno

Nátěry střech a všech klempířských prvků provádíme v Brně a na jih od Brna až po Hodonín.

NATĚRY STŘECH A VŠECH KLEMPÍŘSKÝCH PRVKŮ PROVÁDÍM HOROLEZECKOU TECHNIKOU. Na námi provedené natěračské práce poskytuji plnou záruku. Provedeme Vám také tesařské práce. Můžete si u nás objednat opravu komínu, veškeré výškové nátěry prováděné horolezeckou technikou a to vše v rámci jedné stavby. U veškerých prací jsem osobně přítomen a zaručuji se, že bude zvolena ta nejlepší a nejlevnějši technologie. Veškeré kontaktní údaje a obědnávkový email naleznete pod tlačítkem email a kontakt Na spolupráci s vámi se těší Spurný Jaroslav.Likvidace červotoče dřevomorky Brno

Likvidace červotoče dřevomorky nástřikem.

K likvidaci dřevomorky, červotoče, tesaříka,plísní používám prostředek, který je účinný na všechny druhy dřevokazných škůdců. Každá půda by měla být ošetřena alespoň jednou za 10 let. Předejdete tak velkým finančním výdajům.

Na půdě tohoto domu byly trámy napadeny dřevomorkou a dřevokazným hmyzem zvláště červotočem. Provedlo se spevnění nosného trámu a nástřik látkou proti dřevomorce, dřevokaznému hmyzu a plísním. Po dvou letech byla provedena prohlídka mykologem a zjistilo, že dřevomorka byla úspěšne odstraněna.

ZE ZKUŠENNOSTI VÍM, ŽE POSTŘIK PROTI DŘEVOKAZNÝM ŠKŮDCŮM VYŽENE Z VAŠI PŮDY I VOSY KUNY A PODOBNÉ NEZVANÉ NÁVŠTĚVNÍKY.

Poptávám opravu střechy Brno

 • Pokrývač opravy komínů Brno
 • Opravy komínů Brno
 • Oprava 5-ti komínů Brno
 • Omítání komínů Brno
 • Pokrývač Brno
 • Poptávám
 • Portál SVJ
 • Revize střech Brno
 • Nátěry střech
 • Mobil
 • Pokrývač kontakt